معاونت اداری پشتیبانی جمعیت هلال احمر استان فارس
صفحه اصلي   
  ساعت  
  تاریخ  
  بخشنامه ها  
استخدام
اساسنامه
  سایر  
اسامي همكاران وپيشكسوتان بازنشسته جمعيت هلال احمراستان فارس
    تاریخ انتشار: 1397/03/24 10:40:54   شرح خبر  
ساختمان سه پایگاه امدادی در شهرستان های سپیدان ، خرامه و داراب به زودی افتتاح می شود
معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر فارس اظهار کرد: به منظور فراهم آوردن زیرساخت های لازم برای ارایه خدمات مطلوب و شایسته به مردم و در راستای فعالیت های عمرانی جمعیت فارس به زودی سه پروژه عمرانی دیگر در سطح استان مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.
ساختمان سه  پایگاه امدادی در شهرستان های سپیدان ، خرامه و داراب  به زودی افتتاح می شود

 ساختمان سه  پایگاه امدادی در شهرستان های سپیدان ، خرامه و داراب

به زودی افتتاح می شود

معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر فارس اظهار کرد: به منظور فراهم آوردن زیرساخت های لازم برای ارایه خدمات مطلوب و شایسته به مردم و در راستای فعالیت های عمرانی جمعیت فارس به زودی سه پروژه عمرانی دیگر در سطح استان مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ محمد حسین زاده افزود: با تلاش های انجام شده برای جذب اعتبارات، پروژه عمرانی پایگاه امداد جاده ای دالین در شهرستان سپیدان که از لحاظ طراحی و اجرا یکی از بهترین پایگاه های استان خواهد بود طبق برنامه زمانبندی در شهریورماه سالجاری و همزمان با هفته دولت ، افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

حسین زاده ادامه داد: لازم به ذکر است فعالیت و خدمات این پایگاه توسط همکاران و نجاتگران با استقرار در کانکس و به سختی انجام می شد که با بهره برداری از ساختمان مذکور، امکان توسعه خدمات و فعالیت های امدادی جمعیت هلال احمر فراهم خواهد شد.

وی با اشاره به احداث ساختمان پایگاه امداد کوهستان داراب که در ورودی این شهرستان می باشد تصریح کرد: با برگزاری مناقصه و انعقاد قرارداد جدید این پروژه به زودی افتتاح  خواهد شد .

لازم به ذکر است بخشی از عملیات عمرانی ساختمان این پایگاه با مشارکت خیر محترم و مابقی از اعتبارات جمعیت هلال احمر هزینه خواهد شد.

معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر فارس بیان کرد: با توجه به اتمام عملیات عمرانی ساختمان پایگاه امداد جاده ای شهرستان خرامه، اجرای کامل دیوار و محوطه سازی این پایگاه نیز طی دوماه آینده انجام و طبق برنامه این پروژه عمرانی در هفته دولت با حضور مسئولین افتتاح خواهد شد.

0
ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن: